Logowanie lub Rejestracja Your cart
 

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty (brutto)
Dostawa (brutto) Odbiór osobisty
Podatek VAT 0,00 zł
Razem (brutto)
Strona główna > Pianka polietylenowa

Pianka polietylenowa

Dostępna w naszej ofercie pianka polietylenowa posiada wiele zalet, dzięki którym doskonale nadaje się ona do zabezpieczania mebli, sprzętu elektronicznego, szkła oraz wielu innych produktów oraz powierzchni, narażonych na uszkodzenia, np. w czasie transportu. Jest lekka, całkowicie nieszkodliwa dla człowieka i wszelkiego rodzaju produktów, nie posiada zapachu, a przy tym doskonale izoluje ciepło.

Składa się z zamkniętych komórek i stanowi w dzisiejszych czasach doskonałą alternatywę do pakowania dla tektury, która wciąż cieszy się w Polsce dużą popularnością. W porównaniu do niej jest odporna na wilgoć, łatwiejsza w zastosowaniu, a do tego tańsza. Dzięki temu jej popularność zdecydowanie wzrasta. Niektóre pianki posiadają właściwości dylatacyjne, dzięki czemu mogą być stosowane w budownictwie do zwiększania izolacyjności stropów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piankę polietylenową o zróżnicowanych grubościach oraz wymiarach, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Grid List

Produktów na stronie

(0)